Yönetim Kurulu ve Personel Listesi

1985 İstanbul doğumlu ilkokul ve orta öğrenimini İstanbul da tamamladı. Üniversite eğitimini New York City Unıversity Of New York Hunter kampüsünde Ekonomi ve Siyaset ana dallarında tamamladı. 2010 yılında yurda dönüş yaptı. Askerlik eğitiminden sonra ailesinin kurucusu ve ortağı olduğu Biat şirketler grubu bünyesinde yönetimde görev aldı. Akabinde U Yapı İnşaat A.Ş.'yi kurdu. Yönetim Kurulu başkanlığı yaptığı U Yapı İnşaat  A.Ş.'de inşaat ve sanayi sektöründe 30 yıldan fazla süredir faaliyet gösteren ailesinde  ve eğitiminden aldığı tecrübeyle “Helal ve bereketli kazanç” düsturuyla iş hayatına devam etmektedir.

Şuan İstanbul Üniversitesinde “İslam İktisadi ve Finans” dalında Yüksek lisans yapmaktadır.

2001-2015 yılları arasında “İktisadi Girişim ve İş ahlakı Derneği”'nin gençlik kurulunda yönetim kurulu üyeliği yaptı. Şu an derneğin iş geliştirme komisyonunda aktif üye olarak devam etmektedir.

28.09.1973 İstanbul doğumlu. İlk ve Orta öğrenimini Babaeski de tamamlamış olup Deniz Lisesinden mezun olmuştur. Üniversite Hayatını Akdeniz Üniversitesinde tamamlamış olup, evli ve 2 kız çocuğuna sahiptir. 

1999 yılında Biat İnşaat San.Tic.A.Ş. de proje grubunda statik proje ile göreve başlamış ve 2008 yılında Teklif  İhale ve Kesin Hesap müdürü olarak atanmıştır. Şuan aynı görevde devam etmektedir.

10.01.1980 İstanbul doğumlu. Evli ve 2 çocuk sahibidir. İlk ve orta öğrenimini Şair Şinasi İlkokulunda tamamlamış olup, Vefa Poyraz Lisesinden mezun olmuştur. Anadolu üniversitesi İşletme mezunudur. 1997 yılında Oskar İplik A.Ş. de muhasebe ve Finans departmanlarında görev almıştır. 

1999 yılında Biat Holding A.Ş. kuruluşu olan Precast Beton A.Ş. muhasebe ve Finans departmanlarında görev almıştır. Vatani görevini 2002 yılında  tamamladıktan sonra Biat İnşaat A.Ş. de muhasebe ve Finans departmanlarında tekrar göreve başlamıştır. U yapı İnşaat A.Ş. de Muhasebe ve Finans Sorumlusu olarak halen devam etmektedir.

17.05.1990 Ardahan doğumlu. İlköğretim  eğitimini Cebeci Sultançiftliği İ.Ö. Okulu ,orta öğretim eğitimini GOP Kadri Yörükoğlu Lisesi’ninde tamamlamıştır. Daha sonra Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun olmuştur.

Yaklaşık 1,5 yıl kadar   İSKİ’nin atıksu ,yağmursuyu ve dere ıslahı işlerinde çalıştı. Daha sonra Toki iştiraki olan Kayaşehir 23.Bölge Altgelir  Grubu Konutları projesi kapsamında görev aldı. Buradaki işin tamamlanması ardından iş hayatına U YAPI İNŞAAT TİC A.Ş. ile devam etmektedir.

1985 yılında İstanbul ili Bakırköy ilçesinde dünyaya geldi. İlkokulu Soğanlı Ali Haydar İlkokulunda  , Ortaokulu Güngören Ortaokulunda , Liseyi Bağcılar E.M.Lisesi Yapı (1997-2000)bölümünde tamamladıktan sonra Ankara Üniversitesi Kastamonu Meslek Yüksek Okulu inşaat bölümünü (2002-2005)tamamlayarak  2006 yılında vatani görevini tamamlayarak iş hayatına atıldı.İş hayatında bir çok projede yer aldı.Bu projeler ana başlıklar altında aşağıda belirtilmiştir;

Konut projeleri

  • Ağır sanayi imalatlar (fabrika inşaatları ve metro istasyonları)
  • Yüksek yapılar (konutlar ve rezidans)
  • Eski eser ahşap ve kagir yapılar (Topkapı Akgün otel arkası 1. Tarihi eser) 
  • Son olarak camii projeleri