• What can We Do for You

  Derinlemesine Bilgi, Fark Yapan Uygulamalar en

 • Başarıya Ulaşmak İçin

  Hedefe Yönelik Danışmanlık Hizmetleri...en

 • Kentsel Dönüşüm

  Performans Analizi Uygulamaları...en

 • Kaliteli Hizmet Anlayışı ile

  %100 Müşteri Memnuniyeti...en

Do you search for reliable and qualified construction company for your estate? Please contact with us construction on flat for land basis and urban transformation projects!..

Our Projects

What have we done until now?


Who are We?

U Yapı İnşaat Ticaret  A.Ş., alt yapı ve üst yapı taahhütleri yapmak üzere tüm resmi ve özel kurumlara hizmet verebilmek amacıyla kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana ortaya koyduğu istikrarlı performansıyla sürdürülebilir bir büyüme örneği sergileyen U Yapı İnşaat, Türkiye’nin güçlü ve saygın şirketleri arasındaki yerini aldı. 

U Yapı İnşaat bugün kaliteli ve güvenilir bir hizmet sağlayıcı, örnek bir girişimci ve güçlü bir ulusal yatırımcı olarak dikkat çekmektedir.  Biat İnşaat ortaklığı ile 28  yıllık iş deneyimini, mali gücünü ve teknik yetkinliklerini kullanarak sayısız projeyi başarıyla tamamlamış ve bu tecrübe ile tek başına önemli projelere imza atmaya başlamıştır . Şirketin iş portföyünde; ulaştırma ve altyapı projeleri başta olmak üzere, tarım ve enerji projeleri ile cami ,dini tesisler , bina, konut ve endüstriyel tesis projeleri yer almaktadır.

Türkiye’nin yanı sıra dünyanın farklı coğrafyalarında da tercih edilen bir iş ortağı olmayı başaran U Yapı İnşaat; Libya’dan Azerbaycan, Uganda ve Sırbistan’a kadar yayılan geniş bir coğrafyada hizmet vermektedir.

We in the Press

Listelenecek haber bulunamadı..